Które miejsce zajmie Warta Wawrów po rundzie wiosennej ?

Sport.pl

Aktualności

Z motyką na słońce

• autor: wartyfan, 2012-10-29 11:17
Warta do meczu w Górecku przystąpiła w 10-osobowym składzie co z pewnością miało ogromny wpływ na przebieg i wynik spotkania. Zaczęło się od huraganowych ataków Noteci jednak akcje miejscowych były zbyt chaotyczne. Po chwili rzut rożny dla gości i po uderzeniu głową Marka Bojko od utraty bramki ratuje obrońca miejscowych, który robi to nieprzepisowo, wyraźnie odbijając futbolówkę ręką. Sędzia popełnia błąd i nie odgwizduje rzutu karnego. W 20 minucie jeden z nielicznych kontrataków gości i w dobrej sytuacji znajduje się Dudek, jednak bramkarz miejscowych świetną interwencją nie dopuszcza do utraty gola. Po tej sytuacji Warcianka mimo osłabienia coraz śmielej poczyna sobie na "murawie" przeciwnika. Rzut wolny z około 40 metrów mocne uderzenie M. Pańczyka z najwyższym trudem na rzut rożny wybija bramkarz gospodarzy. Podrażnieni gospodarze rewanżują się dwiema doskonałymi akcjami, jednak za pierwszym razem instynktownie broni Dudek, a po chwili z pustej bramki piłkę ofiarnie wybija Głowiński. W końcówce pierwszej połowy ponownie daje znać o sobie Dudek, który po indywidualnej akcji chytrze uderza po koźle, jednak piłka o milimetry mija bramkę Noteci. Druga połowa to dominacja gospodarzy, którzy za wszelką cenę dążą do zmiany wyniku i ten cel w miarę szybko osiągają. Podanie na wolne pole, błąd Ariela i napastnik z bliska mocnym strzałem daje prowadzenie miejscowym. Rozbita ekipa z Wawrowa wyraźnie odczuwa trudy spotkania i popełnia kolejne błędy. Dośrodkowanie z lewej strony boiska z piłką mija się Piotrek Bryl i zawodnik gospodarzy bez najmniejszych kłopotów pakuje piłkę do bramki 2:0. Goście jeszcze raz podrywają się do ataków, jednak szczytem możliwości staje się zdobycie jedynie bramki kontaktowej Zielińskiego, który dobija dobry strzał najlepszego na boisku Konrada Dudka. Przegrywamy mecz, który mógł mieć inne zakończenie, gdyby Warta grała w komplecie. Niestety po raz kolejny zostaliśmy olani przez kolegów!! Za dwa tygodnie zakończenie sezonu, tradycyjnie zabraknie koszulek!!